Przedsiębiorcy

Tworzenie i prowadzenie spółek

Nie tylko wyjaśnimy Ci, jaki rodzaj spółki najlepiej sprawdzi się w Twojej sytuacji, ale też przygotujemy umowę spółki, przeprowadzimy proces jej rejestracji i zajmiemy się - jeśli zechcesz - dalszą jej obsługą prawną.

Prowadząc swój biznes nie zawsze będziesz miał czas zajmować się pilnowaniem obowiązków sprawozdawczych i organizowaniem zgromadzeń wspólników czy aktualizowaniem danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Możemy jednak zrobić to za Ciebie.

Przygotowywanie regulaminów i statutów

Prowadzisz sklep internetowy? Masz parking? A może tworzysz stowazyszenie lub fundację?

Przygotujemy dla Ciebie potrzebne regulaminy i statuty.

RODO

Także nasi Klienci stanęli przed koniecznością wdrożenia nowych regulacji z zakresu ochrony danych osobowych. Pomagaliśmy im w tym procesie i jesteśmy gotowi pomóc także Tobie.

Pomagamy w opracowaniu polityk prywatności, analizie ryzyka związanego z przetwarzaniem danych, klauzul informacyjnych, upoważnień. Wszystko, aby zapewnić zgodność przetwarzania przez Ciebie danych z prawem.

Prawa autorskie i umowy o poufność

Mamy również doświadczenie w zakresie praw własności intelektualnej. Przygotowujemy projekty umów o przeniesienie takich praw, udzielenia licencji, dochodzimy ochrony praw autorskic przed sądem.

Przygotowujemy także projekty umów o poufność i inne instrumenty służące ochronie tajemnic przedsiebiorstwa.

Obsługa jednostek samorządu terytorialnego

Świadczymy stałą obsługę prawną kilku ośrodków pomocy społecznej i mamy doświadczenie w obsłudze gmin.

Znamy zatem "od kuchni" działanie organów admiistracji publicznej i wspieramy je w przygotowywaniu projektów decyzji i postanowień.

Wynagrodzenie

Możesz zwrócić się do nas zarówno z jednostkową sprawą, jak i z propozycja nawiązania stałej współpracy. 

Wynagrodzenie zawsze zależeć będzie od zakresu usług. Może zostać ustalone ryczałtowo w stałej miesięcznej/jednorazowej wysokości, jak też godzinowo.